http://www.albmaster.com/
   
  al_alket@hotmail.com
  Home
 

 

  HOME
 
Tirana

Pershendetje te gjitheve dhe mire se keni ardhur...Kjo faqe eshte ne perpunim e siper pasi me duhej kohe ta ndryshoj pamjen dhe permbajtjen. Jam munduar ti përmbushe dëshirat e vizitorëve që më kan dhënë propozime se cfare të vendosë në faqe si dhe ato që janë të pëlqyera ti mbajë . Ju përshëndes dhe ju falënderoj për vizitën edhe më shumë nëse më shkruani dhe sygjeroni se cfare të bëjë për ta bërë faqen edhe më të mirë.Nese keni deshire mund te na kontaktoni ne
My E-mail:   al_alket@hotmail.com
Shkarko ONLINE Mbi 350 albume te kengetareve te ndryshem nga e gjithe bota dhe gjitha trojet shqiptare 2005, 2006 dhe 2007 te formatit MP3 i gjeni ketu me kualitet 128Kbs.

Shkarko ketu..

 
Lajmet e fundit:
Tragjedi ne Tirane; humbin jeten 16 veta
Golat e ndeshjeve te mbremshme ne Ligen e Kampioneve (VIDEO)
Fuere: Emri nuk është kusht për anëtarësim në NATO
Dhjetë "zotët" e botës
Mesiç: Serbia do të pësojë për shkak të sjelljeve lidhur me Kosovën
Cërvenkovski me protesta pritet në Bullgari
Mbanin mbulesa, drejtoresha përzë dy vajza nga shkolla
Champions, Arsenali gjunjëzon Milanin
Rogozin: Serbia te kerkojne kompensim per humbjen e Kosoves
Topi thirrje partive te medha: Negocioni me te vegjlit
Moti    Tiranë Tirane    Prishtinë Prishtine    Shkup Shkup    Kumanovë Kumanove    Podgoricë Podgorice    Prizren Prizren    Durrës Durres    Shkodër Shkodra    Ohër Oher    Ulqin Ulqin

Kenga Magjike 2007: Nata Finale - Aurela Gace fiton cmimin e pare

aurela_gace.jpg

Ka mbaruar nata finale e Kenges Magjike 2007 ne TV Klan. Sic e shikoni edhe nga titulli Aurela Gace ka fituar cmimin e pare ne kete edicion qe eshte edhe i nenti me kengen e saj “Hape Veten”.Ja renditja e 3 vendeve te para:

Vendi i pare: Aurela Gace - Hape veten
Vendi i dyte: Flori dhe Soni - Fluturimi 3470
Vendi i trete: Elvana Gjata - Ku jeton dashuria

Ne prag te neteve finale te Kenges Magjike 2007 ju sjellim sot nje permbledhje me te gjitha kenget e ketij festivali (ato qe kemi mundur te gjejme) te cilat mund t’i shkarkoni me poshte ne mp3 duke klikuar mbi emrin e kenges. Duke iu kujtuar te votoni ne sondazhin tone i urojme suksese te gjithe kengetareve ne netet finale te Kenges Magjike.

kenga-magjike-2007.jpg

 

Kenga Magjike 2007: 
SHkarko

 
 

 

 
 
Qelbaniks - Dua te dal…
Rezarta Shkurta - Jo naten
Rosela Gjylbegu - Per ne te dy
Seldi - Goc trendy
Shamsa dhe Big Basta - Erdhi koha
Valon Shehu - Mi mbyll syte
Vedat Ademi - Mall qe djeg
Vini - Endrrat nuk kane fund
www.own-free-website.com
www.myspace.com
www.forumishqiptar.com
www.Dardania.de
www.gazeta-shqip.com
wWw.TetovaOnLine.info
www.albasoul.com
www.top-channel.tv
www.ndjenja.com
www.google.com
www.tiranalive.com
www.albmp3.net
www.youtube.com
www.vizionplus.tv
www.kaltersiashqiptare.com
www.dergo.com
www.realiteti.org
www.tiranalive.net/Mp3/
www.levoip.com
www.qerkinaj.com
www.toggle.com
www.dynamicdrive.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Masari

Real Love  

 

 
 
 
 


                                            

 

                                                      ALBAN SKENDERAJ

                                                              EKLIPS

  

 

 

 
 
  © www.alketitk 2006-2007

 

 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=